اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال نوجوانان در شاهرود پایان یافت

شاهرود - ایرنا - سرپرست اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور گفت: نخستین اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال نوجوانان پسر با حضور ۸۲ بازیکن در شاهرود پایان یافت.

جابر قمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این اردو برای آماده سازی بازیکنان به منظور شرکت در مسابقات آسیایی سال ۱۴۰۱ برگزار شد افزود: ۸۲ بازیکن در ۲ گروه به این اردوی تدارکاتی دعوت شدند که ۴۲نفر در گروه اول و ۴۰ تن در گروه دوم قرار داشتند.

وی با اشاره به اینکه تمامی بازیکنان و مربیان حاضر در این اردو تست "پی سی آر" جهت شناسایی ابتلا به ویروس کرونا دادند، اظهار داشت:  برنامه اردویی گروه نخست از ۱۷ تا ۲۰ فروردین و گروه دوم از ۲۰ تا ۲۲ فروردین در این شهر برگزار ‌شد.

وی با بیان اینکه این اردوی تدارکاتی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام شد، گفت: شرکت کنندگان در این اردوی تدارکاتی  زیر نظر "مهدی رهبری" سرمربی و "حمیدربانی‌کیا"، "محمدرضا جعفرنیا" و "محمدسیاوشی" تمرینات خود را به سرانجام رساندند.

سرپرست اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور ادامه داد: ۱۴ بازیکن از استان سمنان به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دعوت شدند و امید است از این فرصت میزبانی استفاده کنند.

قمی با بیان اینکه این اردوی تدارکاتی در سالن مالک اشتر شهرک انقلاب شاهرود انجام شد افزود: دوره بعدی اردوی تیم ملی هندبال  نوجوانان بعد از ماه مبارک رمضان در شاهرود انجام خواهد شد.

شهرستان شاهرود بهمن ماه سال ۹۸ نیز میزبان اردوی یک هفته ای تیم ملی هندبال جوانان کشور بود.

تیم زغال سنگ البرز شرقی شاهرود بهمن ماه سال گذشته در بازی نهایی لیگ دسته یک بانوان کشور با شکست تیم تهران بر سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد و راهی لیگ برتر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =