ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو در ماه رمضان تغییر می‌کند

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می‌کند.

مجید بخت‌آزما روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در روزهای عادی ساعات کاری مراکز معاینه فنی مشهد برای خودروهای عادی همه روزه از ساعت هفت و ۳۰ تا ساعت ۲۰ است اما در ماه رمضان، مراکز معاینه فنی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه فعال خواهند بود.

وی اضافه کرد: همچنین روزهای پنجشنبه ارائه خدمت از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و روزهای جمعه نیز از ساعت هشت صبح تا ۱۳ خواهد بود.

مدیر روابط عمومی معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: مراجعه کنندگان می توانند قبل از رفتن به مراکز معاینه فنی با ورود به سامانه "نوبت دهی معاینه فنی خودرو" نوبت بگیرند.

هم اکنون پنج مرکز معاینه فنی خودرو در نقاط مختلف شهر مشهد شامل مرکز معاینه فنی خودرو آزادی حدفاصل آزادی ۱۱۳ و ۱۱۵، مرکز معاینه فنی خودرو بهمن واقع در کیلومتر چهار جاده مشهد - کلات، مرکز معاینه فنی خودرو حافظ واقع در میدان حافظ، مرکز معاینه فنی خودرو رباط طرق واقع در جاده قدیم نیشابور، بعد از شهرک ابوذر و مرکز معاینه فنی خودرو شهید مفتح واقع در بلوار شهیدمفتح رو به روی مفتح ۴۳ فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =