بنیاد مستضعفان به سمت کارآفرینی و نوآوری حرکت کند

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: باید کارآفرینی، اشتغال‌زایی، نوآوری و خلاقیت در دستور کار بنیاد مستضعفان این استان و شرکت‌های زیرمجموعه آن قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی یکشنبه شب در دیدار مسئولان و شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان اصفهان در سالن جلسات استانداری افزود: استفاده از ظرفیت‌های موجود، شرکت‌های دانش بنیان و نوآور ضروری است که باید این نهاد در اقدامات نو و خلاق پیشقدم باشد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: واحدهای مختلف بر ایجاد اشتغال به ویژه در شرق استان تمرکز کنند تا برای مردم آن منطقه اشتغال ایجاد شود.

وی تاکید کرد: مجموعه‌ها و شرکت‌های زیرنظر بنیاد مستضعفان رسالت خود را در راستای مسئولیت اجتماعی ایفا کنند.

رضایی تصریح کرد: ۵۰۰ هزار نفر در بخش‌های مختلف به صورت مستقیم از رودخانه زاینده رود ارتزاق می‌کنند که اکنون به دلیل کم آبی با مشکلات عدیده‌ای مواجه شدند.

وی اضافه کرد: باید مجموعه‌های زیرنظر بنیاد مستضعفان که در راستای کشاورزی فعالیت می‌کنند در جهت توسعه نژادهای جدید دام و  در مباحث گلخانه‌ای گام‌ بردارند و در این زمینه به عنوان الگو در استان عمل کنند.

بنیاد مستضعفان استان اصفهان حدود ۱۱ واحد تولیدی دارد که در زمینه‌های مختلف اقتصادی، فنی، فرهنگی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی مشغول خدمت هستند و در راستای اهداف استان فعالیت می‌کنند.

استان اصفهان افزون بر پنج میلیون نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha