جهش در ایجاد زیر ساخت‌های گلستان مشهود است

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به سرمایه‌گذاری دولت در بخش‌های مختلف استان طی سال‌های اخیر گفت که جهش در ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز توسعه گلستان مشهود است.

هادی  حق شناس شامگاه یکشنبه در نشست با مدیران و روسای سازمان تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت: گلستان سال ۱۴۰۰ را با خبرهای خوشی آغاز کرد که امیدواریم با این اتفاقات، زیرساخت های استان در حد قابل توجهی تغییر و روند توسعه شتاب یابد.

استاندار گفت: برقراری اولین پرواز خط هوایی گرگان _ آکتائو (قزاقستان)، آغاز عملیات اکتشاف نفت در منطقه گمیشان، اخذ مجوز از ستاد ملی تالاب‌ها برای احیای خلیج گرگان و لایروبی کانال ها و اخذ مجوز احداث بندر در سواحل گمیشان از اتفاقات امیدوار کننده گلستان در سال جدید بود که توسعه روزافزون گلستان را به همراه خواهد داشت.

حق شناس به اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه زیرساخت های بیمارستانی استان اشاره کرد و گفت : گلستان از معدود استان‌های کشور است که در تمام شهرستان‌های آن یا بیمارستان وجود دارد و یا در حال ساخت است.

استاندار گلستان همچنین گفت : در راستای حمایت از تولید و بنگاه های اقتصادی تاکنون ۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای واحد های اقتصادی  و مراکز تولید استان اختصاص داده شد

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان هم در این دیدار از نگاه ویژه دولت در بخش تبلیغات اسلامی تقدیر کرد.

وی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان افزود: مناسبت مذهبی این ماه امسال فقط بر اساس شیوه نامه های ستاد کرونا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha