۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۷:۴۵
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84292052
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۵۹۴ هزار راننده متخلف در البرز اعمال قانون شدند

کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۵۹۴هزار و ۳۸۳ راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.

 «اجرای طرح منع تردد شبانه در استان البرز که ازاول آذرماه سال ۹۹ در استان البرز آغاز شده و همچنان ادامه دارد.»

سرهنگ غلامعلی شرق روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی یادآورشد : اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد : رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.

شرق افزود: صاحبان اصناف نیز ساعات فعالیت خود را طوری برنامه ریزی کنند که به شروع محدودیت تلاقی نشود که ایجاد ترافیک سنگین و جریمه شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به خروج خودروهای غیر بومی از استان البرز تاکید کرد و خاطرنشان کرد که با توجه به تغییر رنگ کرونایی این استان به قرمز طی یک هفته گذشته تاکنون حدود چهارهزار و ۵۰۰ راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.

وی یادآورشد:  رانندگان خودروهای پلاک غیر بومی هر چه سریعتر از استان البرز خارج شوند چرا که مشمول  یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

استان البرز از اوایل هفته گذشته وارد موج چهارم و وضعیت قرمز کرونایی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =