«واسکز» تا پایان فصل خانه‌نشین شد؛ زیدان دست خالی به آنفیلد می‌رود

تهران- ایرنا- پیروزی شب گذشته(شنبه) رئال برابر بارسلونا در ال‌کلاسیکو، برای «لوکاس واسکز» به قیمت از دست رفتن ادامه فصل تمام شد.

به گزارش ایرنا، رئال مادرید چهارشنبه هفته آینده باید در دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول برود و این در حالی است که غیبت سه بازیکن اصلی کهکشانی‌ها یعنی «تونی کروس»، «فدریکو والورده» و واسکز در این دیدار قطعی شده است.

لوکاس واسکز پس از وارد شدن ضربه‌ای شدید به زانوی چپ وی، مجبور شد تا پیش از پایان نیمه نخست زمین بازی را ترک کند و این در حالی بود که کروس و والورده نیز پس از تعویض در نیمه دوم احساس درد و ناراحتی داشتند.

سفیدپوشان مادرید در جریان هفته‌ای سخت دو برد ارزشمند را یکی برابر لیورپول و دیگری برابر بارسلونا به دست آورده‌اند اما زین الدین زیدان در پایان ال‌کلاسیکو دیشب گفت که «ما در مضیقه هستیم و نمی‌دانم چطور قرار است فصل را به پایان ببریم.»

براساس اعلام تیم پزشکی باشگاه رئال مادرید، واسکز به دلیل کشیدگی شدید رباط زانوی چپ دست کم تا پایان فصل خانه‌نشین خواهد شد.

البته مصدومیت واسکز به اندازه‌ای نیست که نیاز به جراحی داشته باشد اما از آنجا که آسیب‌دیدگی از ناحیه رابط صلیبی است، به ملاحظه و عدم تعجیل در بازگشت وی به میادین نیازمند است.

علاوه بر از دست رفتن فصل، این مصدومیت می‌تواند ضربه‌ای مهلک به رویاهای واسکز برای یورو ۲۰۲۰ باشد؛ همچنین تمدید قرارداد با رئال نیز در هاله‌ای از  ابهام قرار خواهد گرفت. قرارداد واسکز در پایان ژوئن به اتمام می‌رسد.

پیش از این «سرخیو راموس» کاپیتان رئال به دلیل مصدومیت علاوه بر از دست دادن دیدار رفت برابر لیورپول، در دیدار برگشت نیز غایب بزرگ کهکشانی‌ها بوده و هواداران دلتنگ جنجال‌های او خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha