صدا و سیمای بوشهر ۵۰ هزار دقیقه برنامه ویژه رمضان به روی آنتن می‌برد

بوشهر-ایرنا- مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز در ماه مبارک رمضان ۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی ، مذهبی رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره‌ استانی ملی و فراملی پخش می‌کند.

به گزارش ایرنا، سید حسین ناظر روز یکشنبه در آیین رونمایی از رونمایی از ۵۰ هزار دقیقه ویژه برنامه‌های ماه رمضان افزود: از این تعداد ویژه برنامه ماه مبارک رمضان ۳۳ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، ۱۵ هزار دقیقه در تلویزیون و ۲ هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی آماده پخش است.

وی اضافه کرد: امسال برای نخستین بار برنامه تلویزیونی ترنم وحی که شامل مسابقه قرآنی ویژه خواهران و برادران کانون‌ها و موسسه‌های قرآنی است با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهیه و آماده پخش در ماه مبارک رمضان است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اعلام کرد: امسال برای دومین سال پیاپی مراسم ترتیل خوانی و جزء خوانی قرآن کریم در قالب ویژه برنامه نوای ملکوتی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و بدون حضور مردم پخش می‌شود.

وی عنوان کرد: این مراسم قبل از افطار از محل حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و بعد از سحر از محل امامزاده محمد باقر (ع) به صورت زنده از رادیو و تلوزیون پخش می‌شود.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز در ارتباطی تصویری با این آیین گفت: رسالت رسانه ارائه فضیلت‌های ماه رمضان به دیگران است و ساخت برنامه‌های با کیفیت و مخاطب پسند در صداوسیمای مرکز بوشهر می‌تواند فضای ملی را تحت تاثیر قرار دهد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: با توجه به شیوع گسترده بیماری کووید ۱۹، لازم است در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان حفظ سلامت مردم و رفع مشکلات اقتصادی در اولویت قرارگیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =