رونق طرح های اقتصادی یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید است

کرمان - ایرنا - نماینده امور استان‌های نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه اجرا و رونق طرح های اقتصادی کمک زیادی به توسعه اشتغال می کند، گفت: به همین دلیل این مهم به عنوان یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایرنا، سیدجلال هاشمی روز یکشنبه در بازدید  از کارخانه آهک و دولومیت کرمان، افزود: دولت تدبیر و امید مصمم به حمایت از طرح های اقتصادی موثر و مولد در راستای تحقق اهداف نامگذاری سال مبنی بر تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها است.

 وی اظهار داشت: پروژه تولید آهک و دولومیت را  از پروژه های موفق و قابل بهره برداری دانست و افزود: یکی از دلایل موفقیت این پروژه بهره گیری از توانمندی و نیروهای متخصص داخلی است.

وی اشتغالزایی ۱۴۷ نیرو را از مهم ترین توانمندی های  این پروژه دانست و تصریح کرد: بزودی با بهره برداری از کوره سوم، منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و اشتغالزایی و نیز تاکیدات ریاست جمهوری محقق خواهد شد.

نماینده امور استان‌های نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید مصمم به حمایت از طرح های اقتصادی موثر و مولد در راستای تحقق شعار محوری سال مبنی بر تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها است.

سیدجلال هاشمی و علی رضاتوکلی نمایندگان معاونت امور استان های دفتر رئیس جمهوری  امروز یکشنبه از روند انجام کار، احداث، پیشرفت فیزیکی کارخانه آهک و دولومیت (ممرادکو)، یکی از طرح های موفق در جهش تولید در استان کرمان بازدید کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =