تاکید وزیر ورزش بر حضور مقتدرانه در المپیک و پارالمپیک

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در دیدارهای جداگانه با روسای فدراسیون‌های والیبال، سه گانه، تنیس روی میز و ورزشهای جانبازان و معلولین، بر برنامه محوری با هدف آماده سازی ورزشکاران برای حضور در المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر در دیدار با محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال اظهار داشت: با تدوین برنامه و اجرای دقیق آن، حضور قدرتمند والیبالیست‌های کشورمان در آوردگاه المپیک و پارالمپیک باید مورد تاکید قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه والیبال ایران در رده بندی‌های بین المللی، خواستار حفظ موفقیت‌ها و ارتقا این جایگاه‌ها با حضور در میادین مهم بین المللی شد.

همچنین در دیدار علی قارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز با وزیر ورزش و جوانان، گزارشی از عملکرد ورزشکاران این رشته ارائه شد.

سلطانی فر با اشاره به موفقیت‌های اخیر ملی پوشان این رشته گفت: باید تلاش کنیم ضمن استعدادیابی، برنامه ریزی دقیقی برای آموزش و پرورش استعدادهای این رشته داشته و با یاری خدا سهمیه هاب بیشتری کسب کنیم.

وی افزود: المپیک، آوردگاه بزرگ نخبگان در رشته‌های مختلف ورزشی است که باید کمک کنیم نمایندگان کشورمان در این رشته بتوانند به جایگاه خوبی برسند.

در ادامه علیقارداشی، موفقیت‌های کسب شده توسط ملی پوشان این رشته در عرصه‌های جهانی را حاصل حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: نگاه ویژه جنابعالی به رشته‌های مدال‌آور، انگیزه تلاش بیشتر در میان خانواده تنیس روی میز را دوچندان کرده است.

در ادامه دیدارهای روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان طی امروز و روز گذشته، سلطانی‌فر با محمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین دیدار و در خصوص آخرین وضعیت ورزشکاران این رشته گفت‌وگو کردند.

در این نشست وزیر ورزش و جوانان، ضمن قدردانی از افتخارآفرینی‌های ورزشکاران معلول و جانباز کشورمان بیان کرد: همت عالی این عزیزان بارها و بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در رویدادهای مهم ورزشی به اهتزار درآورده اند که نقطه عطف این موفقیت‌ها بازی‌های پاراسیایی جاکارتا است که نباید به سادگی از آن گذشت.

وی تاکید کرد: در آستانه المپیک و پارالمپیک توکیو باید تلاش کنیم این افتخارات توسط ورزشکاران کشورمان در این رویداد مهم تکرار شود، چرا که معتقدم این انگیزه در بین ورزشکاران کشورمان به ویژ ملی پوشان معلول و جانباز وجود دارد.

در ادامه اسبقیان دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان برای تسریع واکسیناسیون ورزشکاران این رشته را مورد تقدیر قرار داد.

همچنین در دیدار رییس فدراسیون ترای‌اتلون با وزیر ورزش و جوانان، گودرزی از برنامه های جاری فدراسیون در جهت کسب سهمیه المپیک ارائه گزارش کرد.

سلطانی‌فر همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در جهت توسعه این رشته ورزشی، خواستار حضور قدرتمند ورزشکاران برای کسب موفقیت در میادین بین المللی شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha