راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع هلال ایران

تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، از راه‌اندازی ‌آزمایشگاه تشخیص کرونا در این مجتمع با هدف سرعت بخشی به فرایند شناسایی بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.

به گزارش ایرنا از جمعیت هلال احمر، محمدحسن قوسیان مقدم روز یکشنبه با اشاره به بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در منطقه تهرانپارس تهران گفت: در بازدید امروز، وضعیت دو پروژه نیمه کاره در مجتمع دارویی درمانی هلال که در بخش های مختلف درمانی فعال است، بررسی و تصمیم گرفته شد کمیته ای سه نفره شامل مدیریت مجتمع، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و شرکت سرمایه گذاری هلال تشکیل و پیشنهادات این کمیته در راستای اتمام پروژه‌ها اجرایی شود.

وی افزود: برخی نیازها و معضلات مجتمع در حوزه همودیالیز، هماهنگی و همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با مجتمع در برخی حوزه ها و بخش ها، همکاری با خیرین برای توسعه پروژه های آینده مجتمع، راه اندازی داروخانه در مجتمع برای رفع نیاز مراجعان و .... نیز در بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: با توجه به پیک چهارم کرونا در کشور، تشخیص سریع بیماری یکی از ضرورت های امروز جامعه ایران است. بنابراین همکاران ما در مجتمع آمادگی دارند با مجتمع ها، شرکت ها و ارگان های بزرگ برای تشخیص سریع بیماری کرونا همکاری داشته باشند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha