شورای شهر بوشهر از احداث خانه امید حمایت می‌کند

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: این شوار آماده همکاری با کانون بازنشستگان برای ساخت خانه امید در دهکده گردشگری امام علی (ع) بوشهر است.

به گزارش ایرنا، داریوش پوربهی روز شنبه در نشست با مدیر صندوق بازنشستگان استان بوشهر بیان کرد: قرار بود خانه امید در بوستان شغاب احداث شود اما مطابق نامه 18 اسفند سال گذشته اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، این بوستان از جمله محوطه‌های باستانی و تاریخی به شمار می‌رود و هرگونه دخل و تصرف و تخریب در آن پیگرد قانونی و مجازات دارد.

وی بیان کرد: پس از محدودیت اعمال شده دهکده گردشگری امام (ع) یا همان بوستان امید بوشهر از جمله مناطقی است که برای ساخت خانه امید بررسی شد.

پوربهی ادامه داد: با توجه به اینکه در طرح دهکده گردشگری امام علی (ع) بوشهر مجموعه ورزش‌های آبی، نمایشگاه و باغ گیاه شناسی، سینما و کتابخانه در نظر گرفته شده است این منطقه میتواند ظرفیت مناسبی برای ایجاد خانه امید باشد. 

وی افزود: درصورت موافقت مراجع مربوط برای ساخت خانه امید در این منطقه، برای بهبود شرایط حضور بازنشستگان یک خط اتوبوسرانی ویژه نیز به این محل اختصاص داده می‌شود.

پوربهی اظهار کرد:  احداث خانه امید در محیطی مناسب و در شان بازنشستگان همواره در اولویت شورای شهر بوشهر قرار داشته و از آن حمایت می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =