۲۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 84291399
۰ نفر

برچسب‌ها

محمدیان در اندیشه متوقف کردن تانک روسی

تهران- ایران- ملی‌پوش کشتی آزاد ایران گفت: در صورت قرار گرفتن در لیست نهایی اعزام به توکیو باید روی نقاط ضعف و قوت «عبدالرشید سعدالله‌یف» آزادکار عنوان‌دار روسی کار کنم.

به گزارش ایرنا،   «محمدحسین محمدیان» امروز (یکشنبه) با پیروزی برابر حریف هندی در رقابت‌های کشتی آزاد گزینشی المپیک در قزاقستان به فینال وزن ۹۷ کیلوگرم راه یافت و ششمین و آخرین سهمیه المپیکی کشتی آزاد ایران را در توکیو کسب کرد.   رقیب محمدیان در دیدار فینال ماگومد ابراگیموف دارنده مدال برنز المپیک از ازبکستان است.   

ملی‌پوش کشتی آزاد ایران بعد از کسب سهمیه المپیک توکیو اظهار داشت: روز خوبی برای کشتی ایران بود و توانستیم سه سهمیه را کسب کنیم تا مجموع سهمیه المپیکی کشتی آزاد ایران به عدد ۶ برسد. خوشحالم که توانستم با سه پیروزی به فینال برسم و گامی در جهت خوشحالی مردم ایران بردارم.  

وی ادامه داد: در کشتی برابر «ضیا موحامت صفراف» ترکمنستانی یک لحظه غفلت کردم و این موجب شد تا او امتیازاتی از من بگیرد اما زود کشتی را جمع کردم و به مرحله یک‌چهارم‌نهایی گام گذاشتم.  

محمدیان با بیان اینکه اگر در لیست نهایی اعزام به توکیو قرار گیرد حریف احتمالی وی «عبدالرشید سعدالله‌یف» است گفت: برای موفقیت در برابر تانک روس‌ها نیاز داریم تا به همراه مربیان و کادر فنی استراتژی‌های وی را آنالیز کنم. رقابت با این کشتی‌گیر کار راحتی نیست اما من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در برابر او نتیجه بگیرم.

محمدیان در حالی تنها رقیب خود را در وزن ۹۷ کیلوگرم، سعدالله‌یف روسی می‌داند که سال گذشته و بعد از پشت‌سر گذاشتن ۴ سال محرومیت کابوس‌وار و با حضور در در جام «متئو پلیکونه» ایتالیا موفق به شکست «کایل اسنایدر» دارنده مدال طلای جهان و المپیک از کشور آمریکا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha