۲۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۰:۲۱
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84291315
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- انهدام ۵۴۶ تن فراورده خام دامی غیرقابل مصرف در مشهد و جان باختن یک شهروند در سانحه جاده‌ای در نیشابور عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز یکشنبه است.

مشهد - رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی دامپزشکی خراسان رضوی از معدوم نمودن ۵۴۶ تن انواع فراورده خام دامی غیرقابل مصرف انسانی ظرف یک سال اخیر در مشهد خبر و ادامه داد: این مواد در پی ۱۱۶ هزار مورد بازدید گروههای نظارتی دامپزشکی از مراکز تهیه، تولید، عرضه و نگهداری فرآورده‌های خام دامی در سطح خراسان رضوی جمع‌آوری و منهدم شد. دکتر محمود قربان زاده افزود: ظرف همین مدت ۸۸۱ فقره پرونده تخلف تشکیل و به دستگاه قضایی ارجاع و همچنین ۶۳ واحد متخلف مهر و موم شد. 

نیشابور - رییس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در مسیر جاده نیشابور به مشهد یک تن جان باخت. اسماعیل شاه‌بیکی افزود: این سانحه در کیلومتر ۳۵ جاده نیشابور - مشهد با اعزام یک دستگاه آمبولانس و نجاتگران پایگاه بین‌شهری امام رضا(ع) مورد امدادرسانی قرار گرفت. شدت تصادف منجر به مرگ یکی از سه سرنشین مجروح در محل سانحه شد و ۲ سرنشین دیگر بخاطر شدت جراحات و شرایط وخیم پس از رهاسازی از داخل خودروی واژگون و اقدامات اولیه امدادی به مرکز درمانی  انتقال یافتند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha