ورود مدعی‌العموم به موضوع تکمیل جاده رباط کریم - ساوه

تهران - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم از ورود مدعی‌العموم به موضوع تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم - ساوه خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، رحیم علیش پور اظهارداشت: در جهت حفظ حقوق عامه، پیگیری تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم به ساوه در دستور کار دادستانی قرار گرفت و ترک فعل اداره راه و حمل و نقل جاده‌ای رباط کریم بررسی شد.

وی ادامه داد: دادستانی، ترک فعل انجام شده از سوی اداره راه و حمل و نقل جاده‌ای رباط کریم که منجر به اختلال در عبور و مرور شهروندان و نظم عمومی در آن محل شده بود را مورد پیگرد قرار داده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم افزود: طبق دستور صادره از ۱۵ فرودین سال جاری، اداره راه رباط کریم باید ظرف یک هفته تا ۱۰ روز عملیات ساماندهی و آسفالت جاده را به اتمام برساند.

علیش پور اضافه کرد: با توجه به وجود نارضایتی‌های جدی از ناحیه شهروندان، رانندگان مسیر پرند و رباط کریم، صاحبان صنایع فعال در شهرک صنعتی پرند، دادستانی سعی کرد تا جلوی تاخیر اجرای پروژه ساماندهی جاده قدیم رباط کریم به ساوه را بگیرد.

وی از عموم شهروندان درخواست کرد تا با توجه به تاخیر در روکش برداری و بهسازی جاده قدیم رباط کریم - ساوه، هر یک از شهروندان شخصا ناظر و شاهد اجرای پروژه یاد شده باشند و چنانچه از ۱۵ فروردین تا ۱۰ روز بعد شاهد تعطیلی پروژه بودند، می‌توانند به هر طریق ممکن موضوع را به دفتر دادستانی شهرستان رباط کریم گزارش کنند.

موضوع جاده قدیم رباط کریم به ساوه و حوادث رخ داده در این مسیر که منجر به فوت تعدادی از سرنشینان خودروها شد، در ماه‌های گذشته بازتاب  فراوانی داشته است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =