رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در سنندج پایان یافت

سنندج‌- ایرنا- رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان در سنندج با معرفی نفرات برتر هر وزن پایان یافت.

به گزارش ایرنا این رقابت‌ها در روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار  با حضور ۳۵۰ کشتی گیر در قالب ۳۴ تیم برگزار شد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی از فارس اول، احمدرضا ناصرپور از خوزستان دوم و محمدمهدی جواهری از قم سوم شد. در وزن ۶۰ کیلوگرم سعید اسماعیلی از خوزستان اول و رضا قیطاسی از خوزستان دوم شدند و امیرحسین خوانساری از خوزستان هم مقام سوم را به دست آورد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم هم ایمان محمدی از خوزستان مقام اول را از آن خود کرد و محمدامین جبالی فر از قم و امید احمدی از خوزستان سوم شدند. در وزن ۶۷ کیلوگرم این رقابت‌ها سید دانیال سهرابی از خوزستان مقام اول را به دست آورد و شاهین بداغی از خوزستان و محمدمهدی کشتکاراز فارس به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

 در وزن ۷۲ کیلوگرم امیر عبدی از قم اول، مرتضی پورعیسی از مازندران دوم و رضا ساکی از خوزستان سوم شدند. در وزن ۷۷ کیلوگرم علیرضا مهمدی از خوزستان اول شد و محمدمهدی هداوند از تهران و مسعود کاوسی از خوزستان دوم و سوم شدند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم هم محمد ناقوسی از خوزستان اول، محمدحسین محمودی از تهران دوم و یاسین یزدی از مازندران سوم شدند. در وزن ۸۷ کیلوگرم علی عابدی از مازندران مقام اول را کسب کرد و سعید کریمی زاده از خوزستان و امیررضا اکبری از مازندران دوم و سوم شدند.

 در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز مرتضی القوسی از مازندران توانست مقام اول را از آن خود کند و محمدصادق عبدالهی از قم و شایان حبیب زارع از خوزستان مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیرمحمد بیات از تهران، سعید حسین پور از خوزستان و حسن قربانی از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.

برای نخستین بار هم اعضای کمیته فنی مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور را سید فرید عدنانی، عبدالله مرادخانی، کیومرث آیت پناه از کردستان تشکیل دادند. 

از هر وزن سه نفر برتر به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور نیز امسال به میزبانی سنندج و در سالن آزادی این شهر طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱۶ و ۱۷ فروردین سال جاری برگزار شد و نفرات برتر برای حضور در اردوی تیم ملی و شرکت در مسابقات آسیایی هند و رقابت‌های جهانی مجارستان معرفی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =