جبهه جهادگران ایران اسلامی به عنوان جریان سوم وارد انتخابات شد

تهران-ایرنا- جبهه جهادگران ایران اسلامی در بیانیه‌ای از ورود رسمی این جبهه به عنوان جریان سوم و مستقل به صحنه انتخابات خبر داد و اعلام کرد:‌ داوطلب اختصاصی جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری تا اول اردیبهشت از طریق رسانه‌های رسمی معرفی می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در بخشی از بیانیه جبهه جهادگران ایران اسلامی آمده است: انتخابات ۱۴۰۰ یکی از پیچیده‌ترین انتخابات در ۴۰ سال گذشته است که از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تحریم‌های ظالمانه و هجمه رسانه‌های فرصت‌طلب موجب پدیدار شدن گسست اجتماعی سیاسی شده است.  

در ادامه این بیانیه آمده است: جهادگران ایران اسلامی به عنوان یک جریان کاملا مردمی و فراگیر با حمایت اقشار مختلف مردم اعم از روحانیون، استادان دانشگاه، جامعه کارگری، فرهنگیان، اهالی مطبوعات و جوان‌های انقلابی و ولایت مدار و ولایت‌پذیر برای تحقق حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم و شوراهای اسلامی شهر دوره ششم شرکت می‌کند و از آحاد هم وطن‌های عزیز دعوت می‌کند در این حماسه ملی با وفاق و همدلی برای ساختن آینده ای روشن شرکت کنند.

این جبهه در بیانیه خود یادآور شد: شورای مرکزی جبهه جهادگران از آغاز سال جدید بررسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را به‌شکل مصداقی در دستور کار قرار داده و تا اول اردیبهشت ماه نامزد اختصاصی خود را با شاخصه‌های مورد نظر رهبر معظم انقلاب معرفی خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ رنگ فیروزه ای به عنوان نماد "جریان سوم" انتخاب شده است. رنگ فیروزه به نشانه پاکی و ایمان، شکوفایی اعتقاد و تواضع در مقابل خداوند یکتا به عنوان رنگ همدلی و نماد انتخاباتی جهادگران به فضای انتخابات  شور و نشاط توام با آرامش تداعی می کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی به عنوان یک جریان مستقل مردمی متشکل از بیست کمیته تخصصی به هیچ یک از جناح ها و شخصیت‌های سیاسی مرسوم وابستگی تشکیلاتی ندارد. این جبهه در چارچوب قانون اساسی و در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری در پارادایم مکتب و تفکر تشیع و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی فعالیت می‌کند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =