بارش‌های بهاری در اغلب استان‌ها تا روز دوشنبه ادامه دارد

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از بارش بهاری باران و رعد و برق در بیشتر استان‌های کشور تا روز دوشنبه خبر داد و گفت: غرب استان تهران امروز با وزش باد شدید مواجه می‌شود.

«فریبا گودرزی» روز یکشنبه درباره وضعیت آب و هوا به خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: امروز و فردا سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور و عمدتاً در نیمه غربی کشور فعال است که به صورت بارش های بهاری و رعد و برق است.

وی گفت: امروز در استان‌هایی نظیر آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، گیلان و غرب مازندران بارش باران ادامه دارد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی در شمال بوشهر، شمال فارس، غرب اصفهان، غرب یزد، استان قم، استان مرکزی و ارتفاعات استان‌های البرز، تهران، سمنان و کرمان بارش ها ادامه دارد.

وی گفت: روز دوشنبه جوی ناپایدار در اغلب نقاط کشور خواهیم داشت که سبب بارش پراکنده در اغلب استان‌ها می‌شود و بارش ها تا روز دوشنبه با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت.

گودرزی گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری در برخی ساعت‌ها،  ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود، وزش بادهای شدید برای بخش های غربی استان تهران امروز پیش بینی می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =