اورژانس هوایی سمنان با ۶۶۳ دقیقه پرواز در نوروز خدمات امدادی داشت

سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: اورژانس هوایی مرکز فوریت های پزشکی این دانشگاه در طرح سلامت نوروزی با ۶۶۳ دقیقه پرواز خدمت ارایه کرد.

به گزارش ایرنا، نوید دانایی روز یکشنبه به رسانه ها افزود: مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با دراختیارداشتن یک فروند بالگردآمبولانس، عملکرد مناسبی در افزایش سرعت عمل ارائه خدمات درمانی در مأموریت های ترافیکی و غیرترافیکی به ویژه در مسیرهای طولانی و سخت‌عبور داشت و موجب افزایش کیفیت شاخص های موجود در ارائه خدمات درمانی به شهروندان شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه بالگردآمبولانس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه از ابتدای طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۹ لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ تعداد ۱۳ مأموریت انجام داد، افزود: از این تعداد مأموریت انجام شده ۱۰ مورد مأموریت ترافیکی و ۳ مورد نیز غیرترافیکی بود.

وی با بیان اینکه بالگردآمبولانس مرکز فوریت های این دانشگاه در مجموع ۶۶۳ دقیقه پرواز در طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۰ داشت، خاطر نشان کرد: در این دقایق پرواز انجام شده، ۲۴ مصدوم و بیمار به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی در شهرستان های مختلف تحت پوشش این دانشگاه، گفت: کارشناسان این مرکز همگام با سایر مدافعان سلامت از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا در مدیریت و مقابله با این بیماری تلاش کردند و به عنوان خط مقدم ارائه خدمات درمانی به بیماران، با سرعت عمل، دقت، تخصص و مسئولیت پذیری بالا نقش بسزایی در ارائه خدمات درمانی با کیفیت به هموطنان و شهروندان استان سمنان داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha