۶۰۵۰ تن قند و شکر در چهارمحال و بختیاری آماده توزیع شد

شهرکرد- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند مطلوب توزیع کالاهای اساسی در استان گفت: ۶ هزار و ۵۰ تن قند و شکر ویژه ماه مبارک رمضان آماده توزیع در استان شد.

جهانبخش مرادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: از این میزان پنج هزار تن مختص صنف و صنعت و یک‌هزار و ۵۰ تن مربوط به مصرف خانوار است و از مجموع یک‌هزار و ۵۰ تن قند و شکر مخصوص مصرف خانوار، ۷۰۰ تن قند و ۳۵۰ شکر است.
مرادی تصریح کرد: قیمت شکر صنف و صنعت به قیمت ۱۱۵ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم، نرخ شکر ویژه مصرف خانوار ۸۷ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم و بهای قند مصرف خانوار ۹۷ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم مشخص شده است.
وی یادآور شد: شکر مصرف خانوار در بسته‌های یک کیلوگرمی و قند مصرف خانوار در بسته‌بندی‌های پنج کیلوگرمی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: برای ماه مبارک رمضان در استان یک‌هزار تن برنج یارانه‌ای هندی اختصاص داده شد و این برنج در کیسه‌های ۱۰ کیلوگرمی با قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بین مردم توزیع می‌شود که از این میزان تاکنون ۵۰۰ تن در فروشگاه‌های منتخب اصناف توزیع شده است و بقیه سهمیه به‌زودی توزیع خواهد شد.
وی افزود: کالاهای اساسی یارانه‌ای مورد نیاز مردم در ۱۰۰ فروشگاه منتخب زیرمجموعه اصناف شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری بین مردم توزیع می‌شود.
مرادی تصریح کرد: برای ماه مبارک رمضان سال‌جاری ۳۰۰ تن روغن مخصوص صنوف شیرینی‌پزی، رستوران‌داران و تولیدکنندگان نان فانتزی چهارمحال و بختیاری به قیمت مصوب درج شده روی بطری توزیع شده است.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰شهرستان با بیش از ۹۷۹ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha