۲۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۸:۳۹
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 84290822
۰ نفر

برچسب‌ها

شلیک پسر ملایری، جان پدر را گرفت

همدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملایر گفت: شامگاه جمعه گذشته در یک مراسم عروسی در یکی از محله‌های ملایر، پسری در حین آماده کردن اسلحه برای شلیک هوایی، پدر خود را مورد اصابت گلوله قرار داد و به قتل رساند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا مسلک سلگی در این باره اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محله‌های ملایر، ماموران انتظامی بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: گزارش ماموران انتظامی حاکی از آن است که مقتول در مراسم عروسی، توسط پسرش که قصد مسلح کردن اسلحه شکاری خود را داشته، مورد اصابت قرار می‌گیرد و تا رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب ملایر بیان کرد: این پرونده در مراحل اولیه و در حال بررسی است و هنوز توسط کارشناسان در حال تکمیل است.

سلگی با بیان اینکه نظرهای کارشناسان و بررسی‌های تکمیلی در چند روز آینده کامل می‌شود ادامه داد: طبق نظرات اولیه ضارب قصد آماده کردن اسلحه شکاری خود را داشته که شلیک رخ می‌دهد و پدر ۶۷ ساله خود را به ضرب گلوله می‌کشد.

وی خواستار رعایت قانون از سوی مردم به ویژه در مراسم‌های عروسی شد و گفت: بدون شک در این حادثه قانون اعمال نشده است و چنانچه مردم قانون را رعایت کنند، هیچ‌گاه دچار مشکل نخواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =