منابع لازم برای ۲خطه کردن راه آهن زنجان - قزوین جذب شده است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: منابع لازم برای اجرای پروژه ۲ خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین به رغم مشکلات اقتصادی کشور جذب شده است.

فتح الله حقیقی شامگاه شنبه در بازدید از روند پیشرفت عملیات اجرایی دومین خط ریلی زنجان - قزوین افزود: در این خصوص باید همکاری های لازم از سوی راه آهن جمهوری اسلامی انجام گیرد.

وی پیشرفت خط ریلی زنجان به قزوین را ملموس دانست و اظهار امیدواری کرد، رایزنی ها و همکاری‌های لازم بتواند به شتاب بخشی اجرای این پروژه مهم و تاثیرگذار منتهی شود.

حقیقی یادآورشد: پروژه ۲ خطه کردن راه آهن زنجان - قزوین جزو مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب در سال ۸۴ به استان زنجان است که باید تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

به گفته استاندار زنجان با بهره برداری از پروژه ۲خطه کردن راه آهن زنجان – قزوین، ظرفیت حمل بار استان از طریق خطوط ریلی بیش از ۲ برابر افزایش پیدا می کند و زمان تردد مسافران از تهران به زنجان نیز یک ساعت کاهش می یابد.

حقیقی با بیان اینکه استان زنجان بزرگترین ظرفیت را برای تبدیل شدن به مرکز لجستیک شمال غرب کشور دارد، اظهار داشت: ۲خطه شدن راه آهن زنجان – قزوین یکی از زیر ساخت های مورد نیاز در این خصوص است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =