رییس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «ضعیف‌تن» را تسلیت گفت

تهران - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم سکینه نجاری» مادر گرامی شهیدان معزز «ابوالقاسم، ژاله و لیلا ضعیف‌تن» و همسر شهید گرانقدر «اسداله ضعیف‌تن» از شهدای استان فارس را تسلیت گفت.

به گزارش روز شنبه ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی خطاب به خانواده محترم شهیدان گرانقدر ضعیف‌تن تاکیدکرد: ایمان و ایثار مادران و همسران معظم شهدا که عزیزان خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی همراهی کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مومن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم سکینه نجاری» مادر گرامی شهیدان معزز «ابوالقاسم، ژاله و لیلا ضعیف‌تن» و همسر شهید گرانقدر «اسداله ضعیف‌تن» از شهدای استان فارس را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

این مادران و همسران والامقام با افتخار به شهادت عزیزان خویش، در ادامه راه آن شهدای معظم با اعتقادی راسخ، استقامت و پایداری نمودند و به یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای  بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار شهیدان معظم‌شان قرین رحمت ربوبی گردند.

حاجیه خانم «رفعت نجاری» مادر شهیدان و همسر شهید «ضعیف تن» مادر شهیدان «ابوالقاسم»، «ژاله» و «لیلا» و همچنین همسر «اسدالله ضعیف تن» بود، این شهدا در بمباران های رژیم بعثی عراق در ۳۰ فروردین ۶۷ به شهادت رسیده بودند. مرحومه «نجاری» پس از تحمل مدتی بیماری، شب گذشته به دیدار حق شتافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha