دانش‌آموختگان ارتباطات در همایش علوم انسانی و حکمت اسلامی شرکت کنند

تبریز - ایرنا - مدیرگروه رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: دانش‌آموختگان و دانشجویان ارتباطات تا ۳۰ اردیبهشت با ارسال چکیده مقاله فرصت دارند تا در اولین همایش ملی «علوم انسانی و حکمت اسلامی» شرکت کنند.

مهران صمدی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این همایش همراه با پنل‌های بین‌المللی در ۱۳ محور از جمله «حکمت اسلامی و تعالی جامعه‌شناسی»، «حکمت اسلامی و تعالی تعلیم و تربیت»، «حکمت اسلامی و تعالی روانشناسی»، «حکمت اسلامی و تعالی سیاسی» و سایر محور برگزار می‌شود اما یکی از آنها با عنوان «حکمت اسلامی و تعالی فضای مجازی»، می‌تواند مورد توجه دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته علوم ارتباطات اجتماعی قرار گیرد. 

وی اظهار داشت: پیش‌همایش‌های اولین همایش ملی «علوم انسانی و حکمت اسلامی» از اول تا ۱۶ تیر سال جاری برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان تا ۳۰ مردادماه فرصت دارند تا نسخه نهایی مقالات را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند. 

وی بیان کرد: نتایج داوری مقالات در ۳۰ شهریور اعلام می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در آیین افتتاحیه، پنل‌های تخصصی و اختتامیه می‌توانند در ۳۰ مهرماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 

وی تاریخ افتتاحیه همایش را هشتم آبان ۱۴۰۰ اعلام و بیان کرد: پنل‌های تخصصی این همایش ملی از ۹ تا ۲۴ آبان ماه و اختتامیه آن نیز در ۲۶ آبان سال جاری برگزار می‌شود.

مدیرگروه رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز این را هم گفت که علاقه‌مندان جهت دسترسی به موضوعات محوری کمیته‌ها، زمانبندی و ارسال مقالات می‌توانند به سایت همایش به آدرس «hlkmah.iau.ir» مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha