دومین جامانده پرواز پرسپولیس به دهلی؛ «آقایی» قرنطینه شد

تهران- ایرنا- با توضیحاتی که پزشک باشگاه پرسپولیس ارائه داد، سعید آقایی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از همراهی کاروان سرخپوشان تهران به هندوستان بازماند و قرنطینه شد.

به گزارش ایرنا، سعید آقایی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مثبت شدن تست کرونایش همراه کاروان پرسپولیس به هند نرفت و قرنطینه شد. در همین رابطه علیرضا حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: همه کارها طبق روال فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا که مثل امسال در زمان شیوع کرونا برگزار شد انجام شده و در هماهنگی با AFC دو مرحله تست از بازیکنان قبل از اعزام به عمل آمد.

او ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع پیش از بازی با نساجی هم تست کرونا از همه اعضای تیم گرفته شد که نتیجه تمام تست‌ها منفی بود. 

حقیقت همچنین گفت: در اولین تمرین بعد از بازی با نساجی مجددا از همه اعضای تیم تست گرفته شد که با توجه به مثبت شدن تست سعید آقایی، او از جمعه شب به قرنطینه رفته و در حال حاضر زیر نظر کادر پزشکی مراحل درمان خود را طی می‌کند. لازم به ذکر است که به غیر از آقایی تست کرونای همه اعضای تیم منفی بوده و تست مجددی به محض ورود به هند در فرودگاه گوا به عمل خواهد آمد. 

پزشک پرسپولیس گفت: اعضای پرسپولیس در تمام طول شیوع ویروس کرونا تمهیدات بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی، الزام استفاده از ماسک، هتلینگ و استفاده از ۲ دستگاه اتوبوس برای حفاظت از تیم، ضدعفونی همه وسایل در تمرین و بازی، نظارت به تغذیه اعضای تیم و تهیه غذا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جدی‌ترین شکل ممکن رعایت کرده‌اند و نظارت دقیقی روی این موضوع وجود داشته است. در طول برگزاری بازی‌ها در هند نیز این نظارت به بالاترین حد ممکن می‌رسد.

تیم فوتبال پرسپولیس از روز چهارشنبه کار خود را در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آغاز خواهد کرد. پیش از این فرشاد فرجی نیز به دلیل کرونایی شدن از لیست آسیایی سرخپوشان کنار گذاشته شده بود.

با این حال، باشگاه پرسپولیس در خبری دیگر اعلام کرد که هر دو بازیکن روادید خود را دریافت کرده‌ و باتوجه به اینکه از لحاظ تشریفات سفر، مشکلی برای عزیمت به هندوستان ندارند، هر زمان که دو تست پیاپی آنان منفی باشد، راهی کشور هند می‌شوند تا به کاروان سرخپوشان ملحق شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha