۲۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 84290379
۰ نفر

برچسب‌ها

حمایت دبیر از سرمربیان تیم‌های ملی کشتی

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه «محمد بنا» و «غلامرضا محمدی» زحمات فراوانی را برای آمادگی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد کشیده‌اند، گفت: بعنوان رئیس فدراسیون کشتی از سرمربیان تیم‌های ملی حمایت می‌کنم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا دبیر» رئیس فدراسیون کشتی، امروز (شنبه) در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به رقابت‌های گزینشی المپیک در قزاقستان حضور یافت.

دبیر در پایان تمرینات تیم ایران در جمع نفرات حاضر گفت: از «غلامرضا محمدی» و کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کنم و معتقدم که محمدی یکی از مربیان برتر کشتی ایران است.

وی با اشاره به عملکرد «محمدرضا گرایی» و «محمدهادی ساروی» در پیکارهای گزینشی المپیک در قاره آسیا، خاطر نشان کرد: آنها با کسب سهمیه المپیک و نمایش زیبایی که داشتند میخ خود را کوبیدند و از همینجا برای رقبای خود خط و نشان کشیدند.

دبیر تأکید کرد: اگر می‌خواهید جزو کشتی‌گیران برتر دنیا باشید و در المپیک به موفقیت برسید، گرفتن سهمیه نباید برای شما سخت باشد و اگر به فکر کسب مدال المپیک نیستید بهتر است به دنبال کسب سهمیه هم نروید.

وی خطاب به کشتی‌گیران گفت: از همین جا شایستگی‌های خود را نشان دهید و برای کسب موفقیت تمام تمرکزتان روی مسابقات و کشتی هایتان باشد و برای کسب موفقیت از خدا کمک بخواهید.

دبیر در پایان خاطرنشان کرد: کشتی پرافتخارترین ورزش ایران در المپیک‌ها است و مهمترین چیز برای ما کسب مدال المپیک است و اگر قرار است کشتی‌گیری در المپیک مدال نگیرد به دنبال کسب سهمیه نیز نرود.

عباس جدیدی نماینده کشورمان در انتخابات شورای آسیا نیز در این دیدار حضور داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =