۲۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۲۴
کد خبرنگار: 1022
کد خبر: 84290377
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه روز شنبه گلستان

گرگان - ایرنا - توزیع ۸۱ هزار بسته معیشتی میان مددجویان کمیته امداد، اجرای طرح ملی پویش "ایران همدل" در گنبد و عضویت هزار و ۶۷۵ نفر از هنرمندان در صندوق اعتباری هنر از جمله اخبار کوتاه روز شنبه گلستان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت که در ماه مبارک رمضان امسال ۸۱ هزار بسته معیشتی میان خانوارهای زیر پوشش این نهاد در استان توزع می شود.

عیسی بابایی بیان کرد: علاوه بر آن، غذای گرم با کمک مردم و خیرین استان در قالب مرحله سوم رزمایش ایران همدل با شعار "اطعام دهی مهدوی، افطاری ساده" در ۹۳ آشپزخانه گلستان طبخ و توزیع خواهد شد.

**

هادی هاشمیان رییس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده‌ واحدهای تولیدی در محاکم این استان برای جلوگیری از وقفه تولید، خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

**

رییس کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس از اجرای طرح ملی پویش "ایران همدل" برای تهیه بسته‌های حمایتی (سبد کالا) و طبخ غذای گرم جهت توزیع بین مددجویان زیرپوشش این اداره در ایام ماه مبارک رمضان با مشارکت نیکوکاران خبر داد.

محسن خداپرست گفت که هم اکنون ۶ هزار و ۱۴۰ خانوار مددجو با جمعیت ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر زیرپوشش کمیته امداد منطقه ۲ (داشلی برون) گنبدکاووس هستند و این نهاد تلاش می کند در ماه مبارک رمضان با مشارکت نیکوکاران برای آنها جیره خشک غذایی و غذای گرم تهیه کند.

وی سهمیه پیش بینی شده این اداره در طرح پویش ایران همدل را جمع آوری حداقل سه میلیارد ریال کمک‌های نقدی و کالایی نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اعلام کرد و افزود: برای طبخ غذای گرم ویژه افطار و سحری مددجویان نیز هشت آشپزخانه مهدوی راه‌اندازی می‌شود.

**

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی گذشته را اعلام کرد که بر اساس آن دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان موفق شد در بین دانشگاه‌های کشاورزی کشور رتبه اول را کسب کند.

**

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت که در حال حاضر هزار و ۶۷۵ نفر از هنرمندان رشته های موسیقی، نمایشی، تجسمی و سینمایی، فعالان قرآنی، روزنامه نگاران و فعالان کانون های مساجد این استان عضو صندوق اعتباری هنر هستند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =