تشکیل ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از تشکیل ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش ایرنا، منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص تشکیل ستاد برنامه ریزی و پشتیبانی تیم ملی جهت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی گفت: این ستاد بنا به دستور عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به منظور ساماندهی، برنامه ریزی و پیشتیبانی از تیم ملی فوتبال بزرگسالان به منظور حضور شایسته و مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: ماموریت اصلی این ستاد حمایت‌های معنوی و مادی از فرصت جام جهانی برای افزایش همبستگی ملی، پشتیبانی‌های فنی‌ و تدارکاتی برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی۲۰۲۲ قطر است که با بر عهده داشتن این مسوولیت، از امروز(شنبه) کلیه اقدامات مربوط به آغاز جلسات و برنامه ریزی‌های مد نظر صورت گرفته و اعضای تشکیل دهنده ستاد مذکور از کمیته‌های بین‌الملل، روابط عمومی، امور پشتیبانی و خدمات، دپارتمان تیم‌های ملی، مرکز ملی فوتبال، حراست، پزشکی، تشریفات و کلیه عوامل مرتبط با برنامه ریزی‌های تیم‌های ملی هستند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال تصریح کرد:  تدارکات پشتیبانی، هتلینگ، کمپ تمرینی و اسکان تیم ملی، خدمات پشتیبانی و کلیه موارد مرتبط با این ستاد سازماندهی و به صورت روزانه پیگیری خواهد شد تا در خصوص حمایت از تیم ملی درکلیه زمینه‌ها با یک برنامه ریزی مدرن، صحیح، قابل سنجش و اندازه‌گیری، تمامی موارد تحت نظر و در اسرع وقت چنانچه اگر موضوعی باشد،سریعا آن را حل و فصل می‌کنیم.

قنبرزاده همچنین بیان داشت:  تمام تلاش این ستاد این است که با یک برنامه ریزی اصولی تمهیدات لازم برای آسایش و تامین امکانات مورد نیاز تیم ملی مهیا شود تا شاهد حضوری مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی باشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از حسن نظر رئیس فدراسیون فوتبال بر تشکیل این ستاد گفت: ستاد گزارشات خود را مستمرا در اختیار رئیس فدراسیون قرار خواهد داد واز ایشان بر اساس سیاستگذاری‌های فدراسیون فوتبال رهنمود های لازم را خواهد گرفت. در واقع این ستاد به دور از هرگونه حاشیه و صرفا در جهت حمایت از تیم ملی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شاهد حضوری موفق و مقتدرانه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی پیش رو باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =