یک کهگیلویه و بویراحمدی رییس منطقه پنج فدراسیون ورزش روستایی شد  

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رحمان همت پور رییس هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی این استان به عنوان رییس منطقه پنج و عضو شورای راهبردی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی منصوب شد.   

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این انتصاب امروز و با صدور حکمی به امضای محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی انجام شد. 

وی افزود: در این حکم آمده است که نظر به تعهد، توانایی ‌ها و سوابق ارزنده رحمان همت پور به موجب این حکم ایشان به عنوان رییس منطقه پنج و عضو شورای راهبردی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی جمهوری اسلامی ایران منصوب می شود. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار می رود که رحمان همت پور با برنامه ریزی لازم برای اجرا و تحقق برنامه های فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی اهداف و مأموریت های زیر را به نحو مطلوب انجام دهد. 

حاتمی عنوان کرد: یکی از این اهداف و مأموریت ها برگزاری منظم و مستمر نشست های منطقه پنج کشور با حضور استان‌ های کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، خوزستان و چهارمحال و بختیاری است.  

وی ابراز داشت: تمرکز بر روی برنامه‌ های فدراسیون در راستای رشد و تعالی ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی در استان ‌های منطقه پنج کشور از دیگر اهداف و مأموریت ها است. 

حاتمی گفت: دیگر اهداف و مأموریت ها نیز شامل ارتباط مداوم با فدراسیون و استان ‌های منطقه پنج کشور و ارائه طرح مناسب در راستای پیشبرد هر چه بهتر امور است. 

وی اظهار داشت: در پایان این حکم انتصاب آمده که امید است رحمان همت پور با بهره گیری از امکانات و ظرفیت ‌های موجود در راه اعتلای روزافزون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی موفق و مؤید باشد. 

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =