معاون استاندار: همراهی صنوف ایلام در تعطیلی بازار رضایت بخش است

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: همراهی بازاریان و صنوف مختلف این استان در تعطیلی بازار به دلیل شیوع کرونا رضایت بخش است.

به گزارش ایرنا، جهانگیر رستمزاد روز یکشنبه در نشست قرارگاه استانی کرونا اظهار داشت: در این چند روز که بر اساس مصوبه کرونا رده های شغلی دو تا چهار باید به خاطر کرونا تعطیل باشند، بازاریان همراهی خوبی داشته اند.

وی افزود: در سرکشی از بازار پای درد و دل مردم و بازاریان نشستیم همه آنها به خاطر شرایط اقتصادی موجود با مشکلات زیادی مواجه اند اما با این حال از مصوبه اخیر تمکین کردند.

وی اضافه کرد: برخی از صنوف به محدودیت ها پایبند نبودند که با تذکر و حتی پلمب مغازه روبرو شدند.

رستمزاد گفت: در این شرایط حفظ سلامت مردم اولویت اصلی همه ماست، ما به مسایل و مشکلات واقف هستیم اما آنچه مهم است، اول زنده ماندن مردم است.

وی اظهار داشت: بر اساس گزارش های رسیده از شهرستان ها نیز شاهد همراهی خوب بازاریان برای اعمال محدودیت های بازار هستیم.

وی با قدردانی از همراهی خوب اصناف و بازاریان استان ابراز امیدواری کرد: این شرایط بحرانی وضعیت کنونی کرونا هرچه سریعتر به اتمام برسد و دوباره شاهد از سرگیری کار و کاسبی مردم باشیم.

وی از صنوف ضروری به ویژه نانوایی ها نیز خواست: با رعایت پروتکل های بهداشتی ضمن خودداری از دریافت پول کاغذی، فاصله اجتماعی را در صف مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایرنا، در پی تصمیم ستاد استانی کرونا، اکنون مشاغل گروه دو تا چهار به مدت ۱۰ روز در شهرستان های قرمز تعطیل هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =