۲۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۴
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84289843
۰ نفر

برچسب‌ها

تازه ترین عناوین و مطالب رسانه های البرز

کرج - ایرنا - روزنامه های پیام آشنا، پیام سپیدار، سپهر ایرانیان و اقتصاد البرز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده مهمترین مطالب روز شنبه ۲۱ فروردین خود را به موضوع‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اختصاص دادند.

روزنامه پیام آشنا تیتر نخست شماره یک هزار و ۸۱۸ خود را به آئین رونمایی از طرح های دانش بنیان اختصاص داد و نوشت: رونمایی واکسن ایرانی آنفولانزا در البرز.

استاندار البرز گفت: بر این باور هستیم که در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها به فرمان مقام معظم رهبری با بهره برداری از نیروهای جوان و خوش فکر به پیشبرد اهداف این شعار باید کمک کرد.

صاحبخانه ها امسال حق جواب کردن مستاجرها را ندارند، شرایط خطرناک کرونا و جزییات تعطیلی سراسری۱۰ روزه از امروز در البرز، امسال ۴۰ تن کیک زرد تولید می کنیم، کانون بسیج فرهنگیان البرز در شبکه شاد راه اندازی شد و تجمع در بهشت سکینه (س) ممنوع است از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیز در تیتر نخست شماره یک هزار و ۱۴ خود به نشست کمیسیون مشترک برجام پرداخت و نوشت: پایان نشست کمیسیون مشترک برجام و توافق برای ادامه گفت وگوهای تخصصی.

دومین جلسه حضوری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که از روز سه شنبه در وین از سر گرفته شده بود، روز جمعه برگزار شد.

رونمایی از ۹ محصول هایتک هسته ای در یو سی اف، تمام تحریم های ضد برجامی ترامپ باید رفع شود، غربالگری کرونایی مسافران ورودی به کشور ادامه دارد، رییس جمهور پیشرانه جدید خانواده sp۱۰۰ سایپا را تحسین کرد، مالیات خانه های خالی به صندوق ملی مسکن می رود و آغاز شوک ارزی با افزایش قیمت بنزین از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه اقتصاد البرز، نیز تیتر نخست شماره ۱۵۲ خود را به تولید واکسن آنفولانزای فصلی کشور در البرز اختصاص داد و نوشت: با پیام رییس جمهوری نخستین واکسن آنفولانزای فصلی کشور در البرز رونمایی شد.

همزمان با گشایش طرح های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین واکسن آنفولانزای فصلی انسانی کشور در آیینی با پیام ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری در منطقه گرمدره استان البرز رونمایی شد.

کاندیداها خودشان را فریب و دروغ بزک نکنند،نتایج احراز صلاحیت داوطلبان شوراها هشتم اردیبهشت اعلام می شود، هفت هزار تن گوشت قرمز در کشتارگاه فردیس تولید شد، شیوع کرونا در البرز شدت گرفته است، آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت با یارانه و یک پزشک البرزی در پی ابتلا به کرونا درگذشت از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

پیام سپیدار دیگر روزنامه البرزی نیز در تیتر نخست خود را به تولید نخستین واکسن آنفولانزای فصلی کشور در البرز اختصاص داده است.

همزمان با گشایش طرح های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین واکسن آنفولانزای فصلی انسانی کشور در آیینی با پیام ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری در منطقه گرمدره استان البرز رونمایی شد.

تجهیزات بیمارستانی پاسخگو نیاز مردم نیست، کشف جرم پای ۶ عضو شورای شهر قرچک را به مراجع قضایی کشاند، طرح پیشگیری از سرقت خودرو در البرز تدوین شد و صف های طولانی مرغ، کمبود روغن جامد در البرز از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

از مجموع ۱۸۱ رسانه‌ دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۹۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۱۶ هفته‌نامه، پنج دوهفته نامه، ۲۵ ماهنامه، پنج  دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و چهار دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شود.

استان البرز همچنین دارای ۶۶ پایگاه خبری الکترونیک - برخط است و سه  هفته نامه، ۶ ماهنامه، هفت فصلنامه و یک مورد ۲فصلنامه و یک مورد سالنامه الکترونیک - غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha