کمیته امداد سمنان ۳۴۴ هزار بسته معیشتی و غذا برای ماه رمضان تدارک دید

سمنان- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان سمنان گفت: پخت ۳۱۳ هزار پرس غذای گرم و تهیه بیش از ۳۱ هزار بسته حمایتی برای توزیع بین مددجویان و نیازمندان استان با مشارکت مردم برای ماه رمضان تدارک دیده شد.

به گزارش ایرنا، محسن مسعودیان راد روز شنبه به رسانه ها افزود: کمیته امداد استان سمنان با هدف تهیه غذا ویژه نیازمندان ۷۲ آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به قرارگرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان و دستگیری از نیازمندان، تصریح کرد: تمام مراحل کمک به نیازمندان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اجرا می شود.

وی بیان کرد: در هر آشپزخانه به مدت هشت شب پخت بین ۵۰۰ تا ۲ هزار پرس غذای گرم و توزیع بین نیازمندان پیش بینی شده است.

وی با اشاره به  اینکه بیش از ۳۱ هزار سبد حمایتی کالایی بین مددجویان و نیازمندان استان سمنان توزیع خواهد شد، خاطرنشان کرد: مراکز نیکوکاری و دفاتر ۱۱ کمیته امداد استان در ماه مبارک رمضان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیک‌اندیش است تا در این ماه مهمانی خدا ، بنده ای گرفتار فقر و تنگدستی نماند.

مسعودیان راد  مشارکت  مردم استان سمنان برای کمک به نیازمندان در ماه رمضان را در سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان  در قالب اطعام مهدوی و سبد کالا دانست و خاطرنشان کرد: در سال جاری کمک‌ بیش از ۱۸ میلیارد تومانی خیران پیش بینی می شود.

در ماه مهمانی خدا با برپایی۱۵ آشپزخانه در شاهرود، ۱۳ آشپزخانه در سمنان، ۱۰ آشپزخانه در دامغان، هشت آشپزخانه در گرمسار، پنج آشپزخانه در مهدی‌شهر، پنج آشپزخانه در بسطام ، پنج آشپزخانه در میامی ، سه آشپزخانه در آرادن ، سه آشپزخانه در امیرآباد ، سه آشپزخانه در سرخه و ۲ آشپزخانه در بیارجمند، تهیه ۳۱۳ هزار پرس غذای گرم برنامه‌ریزی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha