حادثه خودرویی در میبد یک فوتی بر جای گذاشت و ۲ خبر کوتاه

یزد- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان میبد از حادثه واژگونی خودرو در جاده پادگان نبی اکرم این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه یک فوتی و یک زخمی بر جا گذاشت.

علیرضا فصیحی جمعه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: مصدوم این حادثه در یخش آی سی یو بیمارستان بستری است.

علت این حادثه در دست بررسی است.

همچنین به گزارش روابط عمومی بیمارستان میبد  بر اساس نتیجه مثبت آزمایش دو کودک مشکوک به بیماری کووید ۱۹,  هم اکنون این دو کودک که یک نوزاد پنج ماهه و یک کودک یک‌ساله هستند، در بیمارستان میبد تحت درمان قرار دارند.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

یزد 

۱۱۶ راس دام قاچاق در یزد کشف شد 

 جانشین فرمانده انتظامی یزد از کشف ۱۱۶ راس گوساله و گوسفند قاچاق و توقیف ۲ دستگاه کامیون در همین تعداد عملیات ایست و بازرسی در استان خبر داد و ارزش این تعداد دام را هفت میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال ذکر کرد. 

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منوچهر نصیری افزود: ماموران پلیس بهاباد هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده های این شهرستان یک دستگاه کامیون را برای  بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون ۷۸ راس گوسفند بدون مجوز حمل کشف و یک متهم نیز دستگیر شد.

جانشین انتظامی یزد اظهار کرد: همچنین مأموران پلیس امنیت اقتصادی هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور یزد ـ کرمان به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند.

نصیری تصریح کرد: مأموران پس از متوقف کردن کامیون در بازرسی از آن ۳۸ راس گوساله بدون مجوز حمل کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: دام‌های کشف شده به اداره دامپزشکی تحویل و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

یزد موقعیت ویژه‌ای در اتصال استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز، شمال و غرب کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب، بعضا راه های آن برای انتقال کالای قاچاق مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه خودرو سبک و سنگین از جاده های یزد تردد می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =