۲ کشتی‌گیر ایرانی به فینال جام دانکلوف بلغارستان راه یافتند

تهران- ایرنا- «جمال عبادی» و «مهدی فلاح» کشتی ‌گیران فرنگی و آزاد ایرانی حاضر در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف که در شهرپلودیو بلغارستان در حال برگزاری است با برتری در برابر حریفان به فینال راه یافتند.

به گزارش جمعه شب ایرنا از فدراسیون کشتی، در روز دوم این رقابت‌ها ۲ نماینده کشورمان در کشتی آزاد و فرنگی به میدان رفتند که در پایان رقابت های مقدماتی جمال عبادی و مهدی فلاح در اوزان ۷۴ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
در وزن ۷۴ کیلوگرم جمال عبادی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه ۸ بر یک از کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مقابل میهایل گئورگیف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف حریف قزاقستانی می رود.

کشتی فرنگی:
در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی فلاح پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه ۵ بر یک آوندانو از ونزوئلا را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله دانیل الکساندراف از بلغارستان را با نتیجه ۶ بر ۳ از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار نماینده کشور صربستان است.

رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار می شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha