راهیابی ۲ کشتی‌گیر ایرانی به نیمه نهایی جام دانکلوف بلغارستان

تهران- ایرنا- «جمال عبادی» و «مهدی فلاح» کشتی ‌گیران فرنگی و آزاد ایرانی حاضر در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف که در شهرپلودیو بلغارستان در حال برگزار است با برتری در برابر حریفان به نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از ۱۹ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۲ همین ماه ادامه دارد.

براساس این گزارش، در بخش کشتی آزاد در وزن ۷۴ کیلوگرم جمال عبادی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه ۸ بر یک کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

عبادی در این مرحله به مصاف گئورگیف از بلغارستان می رود.

در کشتی فرنگی، در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی فلاح پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه ۵ بر یک آوندانو از ونزوئلا را مغلوب کرد. وی در دور سوم نیز حریفش را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

امروز همچنین وزن کشی اوزان باقی مانده انجام شد که نتیجه آن به شرح زیر است :‌

کشتی آزاد:

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند، مجتبی گلیج در دیدار نخست به مصاف خوتچویا از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد مقابل انگستروم از سوئد قرار می گیرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، امین طاهری در گروه ب با اسلام آدیزوف از بلغارستان و آلکسی ژورژولیانی از گرجستان کشتی می گیرد. در این وزن ۶ نفر حضور دارند.

کشتی فرنگی:

در وزن ۶۰ کیلوگرم پویا ناصرپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف سیراشکی از بلغارستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان یارا و ایلبارس از ترکیه روبرو می شود.

امشب نیز علی ارسلان در وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی و حمیدرضا زرین پیکر در وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد برای کسب مدال طلا به میدان می روند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =