جمع آوری معتادان متجاهر قزوین در ایام نوروز موجب کاهش سرقت شد

قزوین - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز موجب کاهش چشمگیر سرقت در استان شد.

به گزارش ایرنا، علی رحمانی روز جمعه با بیان اینکه ایران، سردمدار مبارزه با مواد مخدر در جهان است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مقام اول کشفیات مواد مخدر را در سال ۱۳۹۹ در دنیا کسب کرده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اهمیت مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر، تاکید کرد: دستگاه های عضو شورا، گروه های ان ای را حمایت کنند و اماکن مناسب را در اختیار این گروه برای برگزاری جلسات بهبودی معتادان قرار دهند.

رحمانی در ادامه افزود: کمپ های ترک اعتیاد باید به وسایل ورزشی تجهیز شود که این امر نیازمند توجه ویژه مدیران و مسوولان دستگاه های مرتبط است.

مشاور استاندار قزوین گفت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در کمپ ها با هدف توانمندسازی بهبود یافتگان مواد مخدر حائز اهمیت است و باید در دستور کار قرار داشته باشد.

وی در ادامه افزود: اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد برای گروه های دانش آموزی با هدف ارتقای سطح آگاهی آنان از طریق شبکه شاد از سوی آموزش و پرورش باید اجرایی شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =