استاندار: ماه‌های پایانی دولت زمان به نتیجه رسیدن اقدامات است

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: ماه‌های پایانی فعالیت دولت زمان به نتیجه رسیدن اقدامات دستگاههای اجرایی ، جمع‌بندی و اطلاع‌رسانی نتیجه اقدامات به مردم است.

به گزارش ایرنا سید "موسی خادمی" شامگاه پنجشنبه در نشست هم اندیشی برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: امیدواریم با جمع بندی های مناسبی که انجام خواهد شد بتوانیم عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته و در پایان از این جمع بندی به عنوان یک تجربه برای ادوار بعد استفاده شود.

وی با بیان اینکه تجربه مدیریت بانوان به ویژه در سازمان های بزرگ به خوبی جواب داده است، افزود: گزارشات ارائه شده در این جلسه در زمینه فعالیت شورای فنی ، برنامه ریزی، آمار و سایر حوزه ها در دولت تدبیر و امید بسیار امیدوارکننده بود و از انجام اقدامات موثر در توسعه استان حکایت داشت.

استاندار لرستان بر ضرورت پیگیری اقداماتی مانند جذب اعتبارات باقیمانده از سیل تاکید کرد و ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی با ایجاد تعامل بیشتر با فرمانداری ها در تسریع اقدامات عمرانی شهرستان ها اقدام کند .

خادمی در پایان با اشاره به لزوم پرهیز از هرگونه رابطه گرایی در استان، تصریح کرد: ضابطه مندی در اجرای اقدامات از اهمیت بالایی برخوردار است تا از تضیع حقوق مردم جلوگیری شده و نارضایتی در سطوح جامعه را به دنبال نداشته باشد و باید در نظر داشت محصول اقدامات دستگاه‌های اجرایی در طی یک مسیر درست حاصل می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =