معاون استاندار: قیمت مصوب قرارگاه ساماندهی مرغ باید در ایلام رعایت شود

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: قیمت مصوب قرارگاه ساماندهی مرغ کشور باید در این استان رعایت شود در غیر اینصورت متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.

جهانگیر رستمزاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس مصوبه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم ۲۴۹ هزار ریال تعیین شده و هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی خلاف قانون است.

وی خواستار نظارت بر بازار مرغ استان شد و افزود: افرادی که قیمت مصوب قرارگاه ساماندهی مرغ را رعایت نکنند، تحویل مراجع قضایی می شوند.

وی یادآور شد: بر اساس دستورالعمل وزارت کشور بلافاصله قرارگاه ساماندهی مرغ استان نیز تشکیل شده است و وضعیت بازار مرغ رصد می شود.

رستمزاد گفت: در دومین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ استان بر افزایش نظارت و تامین مرغ مورد نیاز بازار در آستانه ماه مبارک رمضان تاکید شد.

وی تاکید کرد: در نشست این قرارگاه علاوه بر بررسی وضعیت بازار مرغ استان، همه به دنبال ایجاد آرامش در بازار مرغ استان هستیم.

وی از جهادکشاورزی استان خواست: روزانه بیش از ۴۵ تن مرغ گرم کشتار روز توسط کشتارگاه های سطح استان تحویل عاملان مجاز دهد.

رستمزاد همچنین از صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان نیز خواست: با نظارت بیشتر نسبت به کنترل بازار مرغ اقدام کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =