ملی پوشان وزنه برداری اعزامی به مسابقات آسیایی ازبکستان معرفی شدند

تهران- ایرنا- نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی ازبکستان و انتخابی تیم ملی وزنه برداری کشورمان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، رقابت رکوردگیری اردونشینان تیم ملی وزنه برداری کشورمان کروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه انجام شد و کادر فنی پس از بررسی عملکرد ملی پوشان اسامی نفرات اعزامی را به مسابقات ازبکستان اعلام کرد. 

مسابقات قهرمانی آسیا از ۲۷ فروردین ماه در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود و یکی از گزینشی های المپیک با درجه طلایی محسوب می شود. ملی پوشان وزنه برداری کشورمان روز ۲۹ فروردین ماه جاری با پرواز مستقیم راهی تاشکند محل برگزاری مسابقات خواهند شد.

نفرات زیر با از سوی کادر فنی برای مسابقات ازبکستان اعزام خواهند شد.
وزن ۶۱ کیلوگرم: حافظ قشقایی
وزن ۷۳ کیلوگرم: میر مصطفی جوادی
وزن ۸۱ کیلوگرم حسین سلطانی
وزن ۸۹ کیلوگرم علی میری
وزن ۸۹ کیلوگرم: کیانوش رستمی
وزن ۹۶ کیلوگرم: سهراب مرادی
وزن ۱۰۲ کیلو گرم: رسول معتمدی
وزن ۱۰۲ کیلوگرم: رضا دهدار
وزن ۱۰۹ کیلوگرم: کیا قدمی
وزن به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم: علی داودی

از نکات مهم این لیست کنار گذاشتن علی هاشمی به خاطر حد نصاب نرسیدن رکورد است. هاشمی یکی از امیدهای ایران برای کسب سهمیه المپیک بود. مسابقات قهرمانی آسیا یکی از مهمترین آوردگاه هایی است که کسب امتیاز در آن می تواند به پلی برای رسیدن سهراب مرادی یا کیانوش رستمی تبدیل شود.

 همچنین زنان ملی پوش وزنه برداری پیش از اعزام به مسابقات آسیایی ازبکستان به ایفمارک رفتند تا برای اعزام به مسابقات آسیایی اقدامات لازم را انجام دهند.

پوپک بسامی، فروغ یونسی، الناز باجلانی، سیده الهام حسینی، یکتا جمالی و فاطمه یوسفی ملی پوشان وزنه برداری کشورمان هستند که به مربیگری ژینا ویسی برای حضور در مسابقات آسیایی ازبکستان که از تاریخ ۲۸ فروردین در تاشکند برگزار می شود آماده می شوند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =