تشکیل شورای تحلیل محتوای رسانه‌های محلی در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بمنظور پشتیبانی از تولیدات رسانه‌ای و رفع موانع، شورای تحلیل محتوای رسانه‌های محلی در این استان تشکیل می‌شود.

به گزارش ایرنا "رضا نیازی" روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: امسال هرگونه حمایت های وزارتی و استانی از جمله اختصاص آگهی منوط به رعایت دقیق قوانین مطبوعاتی، نظم در انتشار، ضریب انتشار بالا، دارا بودن دفتر رسانه ای مشخص و نیروی انسانی بیمه شده خواهد بود.

نیازی با اشاره به تشکیل " شورای تحلیل محتوای رسانه های محلی استان " تا پایان ماه جاری، اظهار داشت: جلسات این شورا هر ۲ ماه یک بار با حضور کارشناسان و پیشکسوتان رسانه ای استان تشکیل می شود تا ضمن بررسی محتوا رسانه های استان، کاستی ها و موانع موجود شناسایی و در خصوص رفع آن موانع راهکار ارائه شود.

وی افزود: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته توسط واحدمطبوعات اداره کل، در طی سال جاری از دفتر تمامی نشریات محلی دارای مجوز استان بازدید نموده و از نزدیک با مدیران و کارکنان این نشریات به گفتگو خواهیم پرداخت.

وی ادامه داد: فراقانونی عمل نکردن و کار کارشناسی یک اصل مهم در فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مطالبات رسانه ها و دغدغه های ما باید به یک گفتمان مبدل شده تا به عنوان یک معیار، مسیر حرکت به سمت ساماندهی نشریات محلی هموار شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =