مظفری : گل دوم پرسپولیس آفساید بود

ایرنا- تهران- کارشناس داوری کشورمان با اشاره به عملکرد داور بازی پرسپولیس و نساجی گفت: آنچه مسلم است گل دوم پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر رسید اما آنچه مهم است در بیرون از زمین بازی درگیر حاشیه شدیم که باید این مساله حل شود.

نوید مظفری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، تاکید کرد: متاسفانه در برخی مواقع نمی توان از روی تصاویریی که پخش می شود قضاوت کرد. همین الان دارم تصاویر را دوباره چک می کنم. در مورد گل اول به نظرم عملکرد کمک داور درست بود اما در موقعیت دوم، گل پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید.

وی ادامه داد: این بازی چندان مساله مهمی نداشت که این همه اعتراض و جنجال به همراه داشته باشد، داور میدان مجبور شد بارها تذکر و کارت بدهد و متاسفانه عادت کرده ایم با هر سوت داور اعتراض کنیم که این مساله باید حل شود. با این روند تمرکز همه به هم می ریزد و نباید شرایط این گونه باشد.

این داور فوتبال کشورمان در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا در خصوص چگونگی برخورد با این حاشیه ها تاکید کرد: در زمان محمد دادکان و حضور شاه حسینی به عنوان رییس کمیته انضباطی شاهد بودیم این مساله به گونه ای قابل توجه، حل و فصل شده بود چرا که برخورد قاطعی با این جریانات می شد اما الان شرایط این گونه نیست و به نظرم باید این مساله را مد نظر قرار داد. داور هم ممکن است اشتباه کند اما این که با هر سوت اعتراض کنیم کار درستی نیست.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =