۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۵۳
کد خبرنگار: 3135
کد خبر: 84288902
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: محدودیت های شدید کرونایی در کرمان اعمال می شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به موج سنگین ویروس کرونا که کشور را فراگرفته است، گفت: محدودیت های شدیدی از شنبه در این استان اعمال می شود.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند شامگاه پنجشنبه در نشست رفع موانع تولید شهرستان های عنبرآباد و قلعه گنج وضعیت ویروس کرونا را نگران کننده دانست و افزود: ما در تداوم سفر به شهرستان ها که نتیجه خوبی در پیگیری کارها و مسائل گرفته بودیم، تصمیم داشتیم به بخش عشایری و جبالبارز جنوبی سفر کنیم اما با موج جدید کرونا روبرو شدیم و سفر را به تعویق انداختیم.

وی با بیان اینکه مناطق جنوبی استان کرمان در وضعیت آبی و زرد قرار دارند، تاکید کرد: چون برگزاری سفر به معنای عادی نگری تلقی شود ما سفر را لغو کردیم تا به مردم این پیام را برسانیم این موج جدید کرونا ما را بسیار نگران کرده است.

زینی وند تصریح کرد: گزارش رئیس دانشگاه علوم پزشکی در جلسه ای که در خصوص کرونا بود ما را بسیار نگران کرد، تست های مثبت به شدت افزایش پیدا کرده و امروز در بازدید از بیمارستان پیامبر اعظم شاهد پر شدن تخت های این بیمارستان و بیماستان های دیگر خواهیم بود.

به گفته وی، بر اساس ضرورت پیش آمده، امشب رئیس دانشگاه علوم پزشکی از طریق شبکه استانی به مردم هشدار های لازم را خواهند داد.

استاندار کرمان با بیان اینکه مقدمات زیادی برای سفر به جنوب چیده شده بود، خاطرنشان کرد: جمع بندی های زیادی صورت گرفته بود و مدیران جنوب نیز آماده بودند و مباحث زیادی پیگیری شده بود.

وی ادامه داد: برخی از موضوعات قابل پیگیری امروز بررسی و حل شد، از جمله کارخانه تولید کنستانتره مس که مشکلاتی در زمینه محیط زیست و آب داشت که حل و فصل شد.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه راه های روستایی و طرح تفضیلی شهرستان عنبرآباد و تکمیل مصوباتی که در سفر های قبلی داشتیم، مورد به مورد تصمیم گرفتیم که بخشی از آنها نیاز به بودجه جدید ۱۴۰۰ دارند.

استاندار کرمان با بیان اینکه به صورت مجزا به همه مناطق رسیدگی خواهیم کرد، اذعان داشت: امسال جلسات مجزای زیادی برگزار کردیم که به تک تک مناطق رسیدگی شود، درست است وقت گیر تر است اما نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =