پلیس راهور سمنان دراعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونایی هوشمند عمل می‌کند

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: پلیس راهور به صورت مکانیزه و با دوربین‌های هوشمند به وظایف خود در اعمال محدودیت‌های مربوط به رنگ‌بندی کرونا عمل می‌کند و برخورد فیزیکی با متخلفان نخواهند شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ موسی بزرگی عصر پنجشنبه به رسانه ها اظهار داشت: با توجه به تغییر رنگ برخی شهرستان‌های استان سمنان، محدودیت‌های ترافیکی نیز به تبع آن اعمال می شود.

وی افزود: در رنگ بندی های کرونایی ۴ شهرستان استان سمنان هم اکنون به رنگ قرمز در آمده که خروج خودروها با پلاک بومی و ورود خودروها با پلاک غیربومی از این شهرستان ها ممنوع است. 

وی با اشاره به جدیت پلیس راهور استان سمنان در اجرای قانون متخلفان محدودیت های کرونایی، از اعمال جریمه ۱۰ میلیون ریالی رانندگان متخلف خبر داد. 

رئیس پلیس راهور استان سمنان از عموم مردم خواست تا با رعایت این محدودیت ها با پلیس در اجرای این ماموریت که در تامین امنیت روانی و سلامت آحاد جامعه اثر مستقیم دارد همکاری کنند.

بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده توسط ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا ، شهرستانهای سمنان ، شاهرود ، دامغان و گرمسار در وضعیت رنگ بندی قرمز و شهرستانهای سرخه ، مهدیشهر و میامی در وضعیت نارنجی و شهرستان آرادان در وضعیت زرد قرار دارند و محدودیت های کرونایی نیز بر اساس رنگ بندی جدید اعمال خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =