برتری پرسپولیس برابر نساجی در نیمه نخست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار برابر نساجی به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (پنجشنبه) به قضاوت محمدحسین زاهدی فر به مصاف نساجی مازندران رفته است که این مسابقه در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به پایان رسید.

نساجی در شرایطی پای به این دیدار گذاشت که از زمان حضور ساکت الهامی روی نیمکتش، در دو بازی اخیر خود به برتری رسیده بود اما در آستانه این دیدار ۱۰ تن از اعضای این تیم به ویروس کرونا مبتلا شدند.

پرسپولیس هم که از سه دیدار اخیر خود به دو تساوی رسیده بود، برای جبران اختلاف امتیاز خود با سپاهان صدرنشین پای به زمین گذاشت.

در این دیدار یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان به دلیل چهار اخطاره بودن روی نیمکت سرخپوشان قرار ندارد.

سرخپوشان که پس از درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان با پیراهن مشکی به میدان می رفتند در این بازی با پیراهن اصلی و قرمز رنگ خود پای به زمین مسابقه گذاشتند.

در همان دقیقه اول بازی پرسپولیس شانس گلزنی داشت که سعید جلالی سنگربان قائمشهری‌ها ضربه احسان پهلوان را با پا مهار کرد و در برگشت هم ضربه آرام وحید امیری را در آغوش کشید.

در دقیقه ۶ شوت از راه دور بازیکن نساجی را حامد لک بدون ریسک مشت کرد تا خطری دروازه سرخپوشان را تهدید نکند.

در دقیقه ۸ ارسال مهدی ترابی از راه دور پس از برخورد با نوک پای محمد حسین کنعانی زادگان وارد دروازه سعید جلالی راد شد. البته برخی اعتقاد دارند که توپ مستقیم وارد دروازه شد اما کنعانی زادگان اعلام کرد که توپ پس از برخورد با پای او راهی دروازه نساجی شده است.

پرسپولیس در دقیقه ۱۳ روی حرکت سریع ترابی شانس گلزنی داشت که مهاجمان پرسپولیس نتوانستند از پاس در عرض این بازیکن استفاده کنند.

یک دقیقه بعد باز هم پرسپولیس می توانست گلزنی کند که جلالی راد مقابل شوت احمد نوراللهی ایستادگی کرد و اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.

در دقیقه ۱۹ نساجی بار دیگر روی یک شوت از راه دور دروازه پرسپولیس را تهدید کرد اما حامد لک به خوبی توپ را در آغوش کشید.

در دقیقه ۲۲ پرسپولیس روی حرکت انفرادی شهریار مغانلو می توانست دروازه میزبان را باز کند که ضربه او پس از برخورد با مجتبی بیژن راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۸ پرسپولیس صاحب ضربه کرنر شد که ارسال ترابی روی تیر دو به شهریار مغانلو رسید اما ضربه سر این بازیکن را دروازه بان نساجی راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۳۲ مغانلو روی پاس زیبای احمد نوراللهی صاحب موقعیت خوب گلزنی شد اما ضربه این بازیکن راهی به دروازه نساجی نداشت و از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ثانیه های پایانی نیمه نخست بار دیگر پرسپولیس صاحب موقعیت شد که مدافع نساجی اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.

در این نیمه ساکت الهامی سرمربی نساجی از داور کارت زرد دریافت کرد. حامد لک هم از پرسپولیس در این نیمه با کارت زرد داور جریمه شد. احسان قهاری بازیکن تازه وارد نساجی نیز به خاطر تکل خشن روی سعید آقای از داور کارت زرد گرفت.

یکی از اعضای کادر فنی نساجی نیز توسط داور اخراج شد.

داور برای نیمه اول این بازی دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

نیمه نخست این بازی در نهایت با همان یک گل با برتری سرخپوشان خاتمه یافت.

ترکیب پرسپولیس: 

حامد لک، حسین کنعانی‌زادگان،  سید جلال حسینی،  سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک،  احمد نوراللهی،  مهدی ترابی، احسان پهلوان، وحید امیری و شهریار مغانلو.

ترکیب نساجی: 

سعید جلالی راد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید غلامعلی بیگی، حسن جعفری، اکبر صادقی، ایوب کلانتری، علی داوران(۳۸ احسان قهاری)، کریم اسلامی، فرزاد زامهران و علی آل کثیر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =