۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۲۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84288782
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار بوشهر: نیازمندی‌ های مردم در ماه رمضان تامین شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهرگفت: دستگاه‌های ذیربط به ویژه سازمان صمت، جهاد کشاورزی و فرمانداران استان برای تامین نیازمندی‌های مردم در ماه مبارک رمضان تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در نشست با فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر در عسلویه با تاکید بر تامین شکر، برنج، مرغ، گوشت قرمز و دیگر کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان افزود: برقراری آرامش در بازار بعنوان یک ضرورت به شمار می‌رود و نباید هیچ کمبودی در این بخش احساس شود.

وی همچنین با تاکید بر تحقق و عملیاتی شدن شعار تولید، پشتیبانی ‎ها، مانع زدایی ‎ها اظهارکرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای برطرف کردن مشکلات و موانع در عرصه‌های اقتصادی، تولیدی، اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری استفاده شود.

گراوند ادامه داد: بخشی از موانع را می‌توان با رفتارهای مدیریتی برطرف کرد و بخشی هم که قانون و بخشنامه‌ها است باید زمینه اصلاح آنها فراهم شود.

وی در ارتباط با پروژه‌های آبرسانی گفت: کارهای خوبی در عرصه تامین آب در استان بوشهر صورت گرفته که در این راستا مشارکت دهیاری‌ها قابل تقدیر است.

استاندار بوشهر افزود: در موضوع قطع انشعاب‌های آب غیر مجاز و خانه باغ‌ها باید قاطعانه برخورد شود.

گراوند همچنین با تاکید بر توجه به حل مشکل سیمان در استان بوشهر عنوان کرد: در این راستا اقدام‌های مهمی انجام شده که امید می‌رود به زودی مشکل تامین، توزیع و عرضه سیمان با قیمت مصوب برطرف شود.

وی همچنین در مورد وضعیت و شرایط کرونایی  استان بوشهر اظهارداشت: براساس بررسی‌های انجام شده با افزایش دورهمی‌های خانوادگی و برپایی مراسم عروسی و ختم بدون رعایت پروتکل بهداشتی زمینه انتشار این ویروس در استان فراهم شده است.

استاندار بوشهر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: همکاری دستگاه قضا و دادستانی‌ها با افراد خاطی در عرصه مقابله با کرونا قابل تقدیر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =