فرماندار مهریز خواستار پیگیری ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شد

یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: ساخت درمانگاه مناسب در شان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و نیز دیگر شهروندان جزو مطالبات اصلی و از جمله نیازهای ضروری شهرستان است، این موضوع باید تا حصول نتیجه با همکاری مسوولان پیگیری ‌شود.

به گزارش ایرنا، رضا زارع زاده مهریزی عصر پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی شهرستان با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در سال های گذشته افزود: به خاطر تعداد بیمه‌شدگان و موقعیت منطقه وجود یک درمانگاه تخصصی  ضروری است .

وی با بیان اینکه هم‌اکنون بخش اداری تامین اجتماعی با درمانگاه در یک فضای نامناسب قرار دارد، ادامه داد: برای رفع این مشکل تاکنون از طرف مسوولان استان یزد و منطقه اقدام‌های خوبی انجام شد ولی برای سرعت‌بخشیدن به آن به همت و همکاری بیشتری نیاز است.

این مسوول به موقعیت مهریز و قرار گرفتن آن در مجاورت جاده اصلی تهران به شرق و جنوب کشور و کریدور شمال به  جنوب و بالعکس اشاره کرد  و  گفت: راه‌اندازی یک مجموعه بزرگ درمان تامین اجتماعی علاوه بر ارایه خدمات به مردم و بیمه‌شدگان شهرستان می‌تواند در خدمت مسافران و میهمانان قرار گیرد.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های دولت برای مردم و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارایه خدمات مورد نیاز است و در این ارتباط هرچند اقدام‌هایی در شهرستان صورت گرفت ولی کافی نیست و باید تلاش بیشتری توسط مسوولان صورت گیرد .

در این آیین با قدردانی از تلاش های دکتر میترا پژوفر، داود بیک خورمیزی مهریزی به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی مهریز معرفی شد.

هم‌اکنون درمانگاه تامین اجتماعی و ساختمان اداری آن در شهرستان در یک مکان قرار دارد و همین امر خدمات‌رسانی به مراجعه کنندگان و بیمه‌شدگان را با مشکل مواجه کرده است .

در این خصوص سال‌های گذشته بارها بیمه‌شدگان با تهیه و ارسال نامه، تومار و مراجعه مکرر حضوری به مسوولان جداسازی این ۲ بخش را خواستار شدند اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است .

مهریز یک باب بیمارستان دارد و با ۲ هزار کارگاه فعال، هم‌اکنون ۸۴ درصد جمعیت ۵۵ هزار نفری این شهرستان زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، شهر مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =