مدیر ستاد دیه یزد: ۱۱ میلیارد تومان سال گذشته صرف آزادی زندانیان شد

یزد- ایرنا- مدیر جدید ستاد دیه استان یزد گفت: سال ۱۳۹۹ به همت افرادخیر و انسان های نوعدوست برای آزادی ۳۳۵ زندانی جرایم غیرعمد مالی ۱۳ میلیارد تومان به این نهاد کمک شد.

به گزارش ایرنا، سید مسعود عظیمی روز پنجشنبه در آیین تکریم  از مدیر سابق این نهاد که با رعایت نکات بهداشتی برگزار شد، افزود: آزادی زندانیان با برگزاری پویش‌ها و جشن‌های مختلف به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی صورت گرفت .

وی با قدردانی از همکاری خیران نوعدوست، نیکوکار و مسوولان با ستاد دیه استان ادامه داد: هم‌اکنون ۱۶۷ زندانی جرایم غیرعمدمالی درزندان‌ به سر می‌برند که برای آزادی آنها طبق مقررات به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است.

همچنین مدیر سابق نمایندگی ستاد دیه یزد که به سمت معاون مالی و اداری اداره  کل زندان های استان همدان منصوب شد ، در ارتباط ویدیوکنفرانس از آزادی ۲  هزار و هفت زندانی جرایم غیرعمدمالی در ۱۳ سال گذشته فعالیت این ستاد در استان خبر داد و گفت: برای این منظور  ۴۳۰ میلیارد تومان از سوی خیران کمک شد .

اسلام افشون با قدردانی از همه افراد و نهادها و خیرانی که با این ستاد همکاری داشته و دارند به اهمیت فرهنگ‌سازی موضوع آزادی زندانیان جرایم غیرعمدمالی  در استان اشاره کرد و تداوم همراهی و همدلی با ستاد را همانند سال‌های گذشته خواستار شد.

در آیین یادشده از آقای افشون قدردانی شد  و سید مسعود عظیمی با حفظ سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد به سمت مدیر جدید دفتر نمایندگی ستاد دیه استان معرفی شد.

مردم نوعدوست یزد برای آزادی زندانیان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۱۱۱۱۱۱۹۹ ستاد دیه و حساب ۳۸۰۰۰۰۹۰ واریز کنند و شماره تلفن ۰۹۱۳۰۹۹۲۸۸۰ و ۰۹۱۰۳۸۱۱۵۵۳ برای پاسخگویی سووال عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شد.

استان یزد چهار ندامتگاه برای نگهداری مددجویان زندانی دارد و حدود چهار هزار نفر دوره محکومت خود را می‌گذرانند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =