مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه - ایرنا - مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه عصر پنجشنبه با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مدیران ادارات و سازمان‌ها در سرسرای اجتماعات هتل پارسیان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند دکتر «کیومرث مظفری» مدیرکل سابق بیمه سلامت استان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، اظهار کرد: با توجه به شرایط ناشی از کرونا که در کشور حاکم شده، نقش بیمه سلامت به عنوان پشتیبان در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر بسیار مهم و ارزشمند است.

«حسین خوش‌اقبال» افزود: دکتر مظفری در مدت زمان مسوولیت با اهتمام جدی، تلاش و کوشش مستمر اهداف پیش‌بینی را محقق و خوشبختانه امروز یکی از استان‌های برتر به ویژه در اجرای طرح خدمات الکترونیک هستیم.

وی تصریح کرد: نقش حمایتی بیمه ها به ویژه بیمه سلامت به عنوان یک طرح تحول آفرین در نظام سلامت کشور بسیار مهم و اساسی است که زمینه دسترسی اقشار مختلف به خدمات سلامت را فراهم نموده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با تبریک انتصاب دکتر «امید قادری» به عنوان مدیرکل بیمه سلامت استان، اظهار داشت: با توجه به سوابق ارزشمند و تجارب ارزنده ایشان امیدواریم شاهد تحول و توسعه روز افزون بیمه سلامت در استان کرمانشاه باشیم.

در این مراسم از زحمات «کیومرث مظفری» مدیرکل پیشین اداره کل بیمه سلامت استان تقدیر و «امید قادری» به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =