جدول کشتی‌گیران اوزان ۸۷ و ۷۴ کیلوگرم مشخص شد

تهران- ایرنا- در ادامه وزن‌کشی به منظور شرکت در رقابت‌های کشتی جام دانکلوف و پتروف، کشتی گیران اوزان ۸۷، و ۷۴ کیلوگرم روی باسکول رفته و رقبای خو را شناختند.

به گزارش ایرنا، در کشتی فرنگی و در وزن ۸۷ کیلوگرم «مهدی فلاح» در دور نخست استراحت می کند و در دور بعد به مصاف آوندانو از ونزوئلا می رود. در این وزن ۱۴ کشتی گیر حضور دارند.

همچنین در کشتی آزاد و در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۵ نفر شرکت کرده اند، «جمال عبادی» در دور اول به مصاف موسابکوف از قزاقستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان گامکرلیدزه از گرجستان و زاکاریف از اوکراین مصاف می دهد.

این درحالی است که در کشتی فرنگی و در وزن ۶۳ «آرمین محب ثابت» در دور نخست مقابل ویچف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب شد و باید منتظر حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم نیز «علی ارسلان» پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل باشار از ترکیه با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان ماکسیموویچ از صربستان و نوربوسینوف از قزاقستان مصاف خواهد رفت.

همچنین در وزن ۷۹ کیلوگرم  کشتی آزاد «حمیدرضا زرین پیکر» پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آبدیگابار از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با ساکایف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =