بیمه سلامت ۲ هزار میلیارد تومان برای مبتلایان به کرونا هزینه کرد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۲ میلیون نفر از خدمات بیمه سلامت برخوردارند، گفت: این سازمان در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا ۲ هزار میلیارد تومان برای مبتلایان به کرونا و بستری هزینه کرده است.

به گزارش ایرنا، دکتر «محمدمهدی ناصحی» روز پنجشنبه در نشست تخصصی با مدیران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک افزود: اجرای طرح ملی نسخه الکترونیک در استان کرمانشاه پیشرفت مناسبی داشته است.

وی تاکید کرد: مدیریت منابع سلامت برای ارایه خدمت بهتر به این طرح قابل انجام است.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه هم در این جلسه گفت: در راستای اجرای طرح ملی نسخه الکترونیک اقدامات بسیار خوبی در استان کرمانشاه در حال انجام است.

دکتر «امید قادری» اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در این زمینه تاکنون در بخش خصوصی ۹۰ درصد پیشرفت داشته ایم.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی استان و کشور، دانشگاه های علوم پزشکی درگیر مسایل مختلف از جمله کنترل و مدیریت بیماری کووید ۱۹ هستند و امیدواریم در راستای اجرای موفق طرح با بیمه سلامت همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرکل بیمه سلامت کرمانشاه افزود: اجرایی شدن طرح ملی نسخه الکترونیک از اولویت های دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و از اول اردیبهشت اجرای آن در استان کلید می خورد.

 مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران امروز در مراسمی با قدردانی از تلاش‌های دکتر «کیومرث مظفری» مدیرکل پیشین بیمه سلامت استان، دکتر «امید قادری» را به عنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت استان کرمانشاه معرفی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =