استاندار : میز ویژه حل مشکلات اصفهان تشکیل شود

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: درخواست ما این است که میز ویژه‌ای برای حل و فصل مسائل خاص به این استان اختصاص داده شود تا جمع بندی از موارد در این میز بیان شود.

عباس رضایی روز پنجشنبه در یکصدمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان اصفهان افزود: در استان اصفهان هماهنگی، همدلی و همزبانی در سطح عالی بین مسئولان و مسئولان قضایی وجود دارد.

وی ادامه داد: برغم تمام مشکلات، اقدامات با هماهنگی و همدلی در حال اجراست. استاندار اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: این استان بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی دارد که شرایط خاصی به لحاظ اقتصاد، صنعت و تولید در این استان حاکم است.

وی گفت: با توجه به شرایط تولیدی و موقعیت جغرافیایی باید نگاه ویژه‌ای به استان اصفهان صورت بگیرد زیرا این استان می‌تواند بسیاری از مسائل کشور را حل و فصل کند.

وی اظهار داشت: اکنون در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم به سر می‌بریم که باید قوانین و مقررات خاص در این شرایط پیاده سازی شود.

روند رسیدگی به مشکلات با تاخیر مواجه است

 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: از سال گذشته علی رغم تحریم‌ها تولید و ساخت داخل افزایش چشمگیری داشت و آمار بهینه‌ای را در بخش تولید تجربه کردیم.

مسعود گلشیرازی بیان کرد: طرف مخاطب شعار تولید،پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، دستگاه‌های حاکمیتی هستند که مشخصا در این مسیر باید گام بردارند.

وی اظهار کرد: از منظر بخش خصوصی تصمیماتی که در محل اجرا باید اتخاذ شود به کارگروه‌ها ارجاع داده می‌شود که روند رسیدگی به حل موضوعات و مشکلات را با تاخیر مواجه می‌کند و باید اصلاح شود.

 مشکلات اصفهان با هماهنگی مرتفع می‌شود

دادستان اصفهان گفت: استان اصفهان با بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی و تولید ۷۵ درصد فولاد کشور و استقرار سایر صنایع در خط مقدم مبارزه با تحریم‌ها قرار دارد و در جنگ اقتصادی در خاکریز اول است.

علی اصفهانی افزود: با همدلی بین همه دستگاه‌ها موفقیت‌های خوبی در این عرصه شاهد بودیم و توانستیم بسیاری از مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی سطح استان را حل کنیم.

وی ادامه داد: در جلسه تحقق شعار سال در استان اصفهان مقرر شد همه دستگاه‌های اجرایی مشکلات و موانع بر سر تولید را احصا و در جهت تحقق شعار سال کمک کنند تا بتوانیم تولید را با توجه به شعار سال عینیت ببخشیم.

دادستان اصفهان خاطرنشان کرد: اگر اصول، قواعد و رفتارها توسط مسئولان اجرا شود تمام مشکلات و موانع برطرف می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =